ВЕНТИЛЯЦІЙНА УСТАНОВКА AF

ОПИС

Установки типу AF призначаються для застосування в вентиляційних системах і системах кондиціонування повітря з різними призначеннями. Їх можна використовувати як в установах і громадських приміщеннях (магазинах, офісах, ресторанах і т.д.), так і в промислових об'єктах (фабричних цехах, майстернях, складах і т.д.). Стандартний ряд установок AF включає 31 типорозмір продуктивністю від 500 м3/год до 160 0000 м3/г. У каталозі Представлені установки величиною від AF00 до AF70 стаціонарні, а також підвісного типу AF Mini 01 і AF Mini 02. Установки більшої продуктивності, т. ч . AF75, AF80 і AF85 (максимальна витрата повітря відповідно 108 500, 125 880 і 152 760 м3/г) підбираються індивідуально на підставі запиту покупця.

Установки пропонуються в декількох варіантах виконання: стандартному, зовнішньому, гігієнічному, басейновому й Clean Room для чистих приміщень. Установки стандартного виконання призначені для монтажу всередині приміщень. Установки зовнішнього виконання, стійкі до впливу атмосферних умов, призначені для монтажу зовні. Установки в гігієнічному виконанні застосовуються в умовах з підвищеними вимогами до чистоти повітря (медицина, фармацевтична та електронної промисловості і т.д.)

Великий вибір типорозмірів дозволяє підібрати установку оптимальних габаритів для необхідної витрати повітря, в той же час різноманітність функціональних секцій дає можливість реалізації навіть найскладніших процесів обробки повітря.

Технологія виробництва установок AF грунтується на досвіді FRABA Lufttechnik австрійського партнера фірми FRAPOL, яка протягом кількох десятків років своєї діяльності зайняла місце визнаного виробника устаткування для вентиляції і кондиціонування на австрійському і німецькому ринках.

Конструкція

До складу стандартного ряду установок AF входять функціональні секції для обробки, очищення та транспортування повітря (фільтри, нагрівачі та охолоджувачі, рекуперативні і регенераційні теплообмінники, зволожувачі, вентилятори і т.д.). Секція можуть бути розміщені в окремих корпусах або з'єднані в одному загальному.

Стандартне виконання – N

Корпус складається з жорсткого каркаса, зробленого з алюмінієвих профілів, до яких прикріплені панелі з двошарової оцинкованої листової сталі і ізоляції з незаймисту мінеральної вати між ними. Зовнішній шар фарбується стандартно лаком білого кольору (RAL 9010). До всіх секцій, що входять до складу установки забезпечений легкий доступ з боку обслуговування через оглядовий люк або інспекційні двері, закріплені на сталевих петлях і мають ручки. Окремі елементи каркаса з'єднуються зсередини за допомогою скріпок.

Зовнішнє виконання – D

У порівнянні зі стандартною версією, установки зовнішнього виконання мають додаткове ущільнення, дах з оцинкованого пофарбованого сталевого листа, жалюзійні воздухозабори і витяжні пристрої з козирками і захистом від дощу. Дросельні клапани і сервомотори монтуються всередині корпусу установки. Крім того, існує можливість застосування теплообмінників з вигнутими патрубками, що дозволяють підключати гідравліку всередині установок.

Гігієнічне виконання – Н

Конструкція установок в гігієнічному виконанні відрізняється наступними ознаками: всі внутрішні поверхні установок і з'єднання корпусів абсолютно гладкі і додатково ущільнені (виключаються місця, де могли б накопичуватися забруднення); внутрішню порожнину установок можна мити; всі панелі з боку обслуговування можна зняти; внутрішні елементи можна висунути з корпусу; замість дверних ручок застосовується зовнішні дожимні елементи; двері обладнані інспекційними віконцями.

Басейнове виконання

Виконання для басейнів має на увазі під собою покриття внутрішніх конструктивних елементів (теплообмінників, рекуператорів, вентиляторів, внутрішніх панелей і т.д.) епоксідірованние фарбою, і анодований профіль для захисту від впливу навколишнього середовища, вмісту хлору і інших елементів негативно впливають на матеріали теплообмінників і внутрішніх панелей.Детальну інформацію можна знайти на сайті виробника за посиланням www.frapol.com або зверніться до наших фахівців.