ПАРОЗВОЛОЖУВАЧ DDS

ОПИС

Парова система під тиском HygroMatik DDS.

Система пара під тиском DDS від HygroMatik підключається до наявної парової мережі та дозволяє використовувати пар під тиском для зволоження повітря, знижуючи енерговитрати. Система DDS використовує для зволоження насичений пар без конденсату. З її допомогою можна реалізувати ділянки зволоження мінімальної довжини, що займають мало місця, наприклад, в лабораторіях, чистих приміщеннях, лікарнях, на підприємствах фармацевтичної, хімічної та харчової промисловості.

У більшості варіантів застосування версія DDS C (легована сталь і сірий чавун) від HygroMatik забезпечує можливість оптимальної інтеграції в комплексну установку. Коли необхідно дотримуватися підвищених гігієнічні вимоги, використовується DDS A (на 100% з легованої сталі) від HygroMatik. У цій компактній системі «4 в 1» всі паропровідні компоненти виконані з легованої сталі 1.4401, а значить, відповідають найсуворішим вимогам до корозійної стійкості при роботі з чистим паром..

Залежно від параметрів проекту DDS компонується і збирається індивідуально. Завдяки невеликим розмірам і малій власній вазі монтаж виконується швидко і легко, навіть в незручних місцях.

Змінний грязеуловлювач.
Грязеуловлювач з високоякісної легованої сталі захищає регулюючий клапан і коденсатовідвідник від забруднень з парової мережі. Дрібнопористий фільтр, розташований всередині, при необхідності легко очистити або замінити..

Осушувач пара високої продуктивності.
Осушувач з легованої сталі відокремлює конденсат від пара за допомогою спіральних направляючих.

Надійний пусковий запобіжник.
Пусковий запобіжник дозволяє запускати зволоження тільки при досягненні певної робочої температури. Таким чином забезпечується надійний захист від проникнення конденсату з парової мережі в кліматичний канал.

Ефективний конденсатовідвідник.
Надійний, що герметично закривається, конденсатовідвідник зі сферичним поплавком забезпечує відведення конденсату. Він відрізняється високою швидкістю реакції і продуктивністю, гарантуючи відведення великої кількості конденсату, наприклад, при запуску системи. При цьому система є замкненою, що виключає втрати пара.

Оптимальне регулювання кількості пара.
Сервопривод, що підтримує роботу з промислової мережею, забезпечує оптимальне автоматичне регулювання за рахунок безпосереднього підключення без адаптера. Спеціальний регулюючий клапан HygroMatik контролює кількість пара по рівнопропорційній характеристиці. Таким чином гарантується висока точність в низькому діапазоні регулювання і разом з тим швидке підстроювання при високій потребі у зволоженні в верхньому діапазоні регулювання.