ПАРОЗВОЛОЖУВАЧ FlexLine FLP

ОПИС

Обов'язковою умовою багатьох виробничих процесів є стабільний регульований клімат в приміщенні. Коливання вологості повітря і в першу чергу дуже сухе повітря роблять серйозний вплив на властивості сировини, можливості його обробки, а значить, в кінцевому рахунку на якість готової продукції..

Парові зволожувачі повітря з нагрівальними елементами HygroMatik FlexLine Plus і Process розроблені спеціально для прецизійного і технологічного зволоження в чутливих галузях промислового виробництва, а також для стабілізації відносної вологості повітря в лабораторіях і дослідницьких установах.

Оптимізована система управління і регулювання пристроїв HygroMatik FlexLine Plus і Process відкриває широкі можливості для простої і зручної експлуатації..

  • Система Multi Unit Operation Management забезпечує оптимальний розподіл навантаження при експлуатації декількох пристроїв і необхідну вологість повітря навіть під час технічного обслуговування (розробляється, буде доступна найближчим часом)
  • Численні функції управління, регулювання та інформування можна прив'язати максимум до 10 реле незалежно від конкретних пристроїв
  • Доступні один або два цифрових входу з захистом від перевантаження і підтримкою довільного програмування
  • Інтегрована підтримка протоколу обміну даними Modbus RTU або BACnet

Пристрої HygroMatik FlexLine Process призначені для тих ситуацій застосування, де вирішальним фактором якості є стабільність зволоження, наприклад, для складних виробничих процесів. Інші поширені варіанти використання - випробувальні стенди, де необхідний результат може бути отриманий тільки при точному і постійному дотриманні відтворюваних умов навколишнього середовища.

HygroMatik FlexLine Process має всі переваги моделі FlexLine Plus, а крім того, гарантує підвищену точність регулювання відносної вологості повітря — до +/- 0,5%. Для досягнення такого рівня точності FlexLine Process слід експлуатувати виключно з повністю пом'якшеної водою - в цьому випадку пристрій буде працювати без перебоїв і практично не потребують технічного обслуговування..

Висока точність регулювання забезпечується завдяки 4-контурному електромагнітному клапану, який безперервно, без перебоїв подає воду в циліндр.
Прецизионный пароувлажнитель HygroMatik FlexLine

Інша важлива особливість цієї моделі - додатковий аналоговий вхід для підключення другого датчика вологості, за допомогою якого реалізується функція ковзної верхньої межі. Це означає, що паропроизводительность в ковзному режимі адаптується досягти максимального результату й запобігають перерви, обумовлені відключенням виробництва пара.

Динаміка вологості при експлуатації з повністю пом'якшеної водою (точка вимірювання - безпосередньо після ділянки зволоження х 2,5):

График работы прецизионного пароувлажнителя HygroMatik FlexLine