ПАРОЗВОЛОЖУВАЧ StandardLine SLH

ОПИС

StandardLine зволожувачі. Надійний і недорогий.

StandardLine від HygroMatik - це рішення для надійного зволоження парою з дуже привабливим співвідношенням ціни і продуктивності. Високоякісний паровий зволожувач, продуманий до деталей і зручний в обслуговуванні.

Перелік всіх переваг.

  • Надійне зволоження парою за доступною ціною
  • Компактний і малогабаритний
  • Особливо простий в обслуговуванні
  • Піддон корпусу з корозійностійкої нержавіючої сталі
  • Самоналагоджувальне управління водними ресурсами
  • Гігієнічне зволоження демінералізовану паром

Завдяки чіткому світлодіодному дисплею серії StandardLine всі важливі дані про будову і процесі завжди на виду. Прості символи індикації зрозуміло відображають стан парозволожувач. Кнопки управління дозволяють швидку і інтуїтивно зрозумілу навігацію по наочному і інтуїтивно зрозумілому меню.
Дисплей HygroMatik StandrdLine

Роз'ємний парової циліндр є виробом багаторазового використання

У всіх видів продукції HygroMatik завжди велике значення приділяється екологічним рішенням, які якомога менше обтяжують людини і навколишнє середовище. З цієї причини ми принципово не використовуємо змінні циліндри, а тільки багаторазові парові циліндри.

ТЕН HygroMatik для парозволожувачівСистема очистки від накипу HygroMatik SuperFLush

Парові циліндри з резистивним нагрівальними елементами (ТЕНами) виготовляються зі сплаву Incoloy825, який відрізняє висока корозійна стійкість (до його складу входить хром, нікель і молібден), а значить, виняткова довговічність, і тому можуть експлуатуватися з водою самої різної якості, в тому числі з обробленою водою. Вони забезпечують виключно високу точність контролю і гарантують практично безперервну роботу без необхідності в технічному обслуговуванні.