Хто не в курсі, КЛІМАТКОМПЛЕКТ, в травні цього року, відсвяткував повноліття - 18 років з дня ідеї і створення нашого Дитя)))
А за 18 років ми встигли створити не тільки історію фірми, а й накопичити серію цікавих історій. Так у нас виникла ідея запустити рубрику «наша історія», в якій ми будемо ділитися з вами нашими захоплюючими пригодами і створювати нові, в яких, можливо, можете опинитися і ви!
P.S. Один девіз для нашої команди: «Хто добре відпочиває, той добре і працює».
