FRAPOL

FRAPOL є одним з найбільших виробників і постачальників стандартних, а також високоспеціалізованих кліматичних і вентиляційних систем.

Основна продукція заводу це припливні і припливно-витяжні повітрооброблюючі установки для забезпечення клімату в офісних, торгових і розважальних центрах, а також в спеціалізованих приміщеннях, таких, як басейни, лабораторії, лікарні, об'єкти фармацевтичної і харчової промисловості та виробничих будівлях. Польсько-Австрійське підприємство FRAPOL було створено в 1990 році. Засновником з польського боку були відомі фірми: INSTAL Краків, існуючий на польському ринку вже 40 років, і INSTАLPROJEKT Варшава, і з австрійської сторони - фірма FRABA Luft und Klimatechnik, що належить до провідних виробників обладнання для вентиляційних систем та кондиціювання в Австрії, з більш ніж сторічною традицією.

З самого початку існування фірму характеризує дуже високий темп розвитку. Діяльність була почата з виготовлення простих елементів, таких, як повітроводи та фасонні деталі прямокутного і круглого перерізу. Пропозиції систематично розширювалися, фірма виробляла чергові вироби з більш високим ступенем технічної складності. До таких виробів належали елементи, що регулюють потік повітря, шумоглушники, протипожежні клапани та вентиляційні решітки.

В даний час компанія досягла великих потужностей і може пишатися виробництвом високотехнологічних сучасних центральних систем вентиляції та кондиціонування. Останньою інвестицією у виробництво було створення повністю автоматизованого центру обробки листового прокату. З цією метою розвитку якості технічного обладнання був створений відділ випробувань та розвитку, який вдосконалює існуючі і розробляє нові вироби.

Підприємство FRAPOL є одним з небагатьох, що мають лабораторію для випробувань характеристик вентиляційного обладнання.

Сьогодні FRAPOL це понад 200 осіб. Персонал постійно підвищує свій кваліфікаційний рівень, а на допомогу йому приходить більш досконале сучасне обладнання.

На сьогоднішній день компанія FRAPOL є одним з найбільших європейських виробників в області вентиляції і кондиціонування.

FRAPOL випускає вентиляційне обладнання в широкому асортименті від повітропроводів, решіток, а також більш складних протипожежних клапанів і регуляторів протока, до сучасних складних систем для вентиляції та кондиціонування повітря в приміщеннях з різними призначеннями.

ВЕНТИЛЯЦІЙНА УСТАНОВКА AF
Виробник: FRAPOL
Установки типу AF призначаються для застосування в вентиляційних системах і системах...
ВЕНТИЛЯЦІЙНА УСТАНОВКА Onyx
Виробник: FRAPOL
Onyx – компактні припливно-витяжні установки. Висока енергоефективність за...
ВЕНТИЛЯЦІЙНА УСТАНОВКА OnyX COMPACT
Виробник: FRAPOL
OnyX COMPACT Ефективність до 95% (ЄС вентилятори); Приєднувальні патрубки...
ВЕНТИЛЯЦІЙНА УСТАНОВКА OnyX PRIDE
Виробник: FRAPOL
OnyX PRIDE Ефективність до 95% (ЄС вентилятори); Приєднувальні патрубки...
ВЕНТИЛЯЦІЙНА УСТАНОВКА OnyX SKY
Виробник: FRAPOL
OnyX SKY Ефективність до 95% (ЄС вентилятори); Корпус виготовлений з лакованого...
ВЕНТИЛЯЦІЙНА УСТАНОВКА OnyX PASSIV
Виробник: FRAPOL
OnyX PASSIV Эффективность до 95% (ЕС вентиляторы); Присоединительные патрубки...
ВЕНТИЛЯЦІЙНА УСТАНОВКА OnyX PREMIUM
Виробник: FRAPOL
OnyX PREMIUM Эффективность до 95% (ЕС вентиляторы); Напольный монтаж с...