TECNAIR LV

Tecnair LV - провідна європейська компанія в області виробництва, розробки і модернізації прецизійних кондиціонерів.

Компанія була створена в 1988 році, як вузьконаправлене підприємство з розробки та випуску теплообмінників і систем прецизійного кондиціонування, і вже більше 10 років є лідером на ринку прецизійних кондиціонерів не тільки в Європі, але і в світі. На підставі цього можна стверджувати, що продукція "Tecnair LV" - це поєднання досвіду, культури виробництва і інновацій. Штаб-квартира компанії знаходиться в Італії в місті Уболдо. До складу компанії входить 5 виробничих, 7 торгових компаній і більше 1250 співробітників. Площа виробничих приміщень - 110.000 кв.м, загальна площа понад - 293.000 кв. м, 70% продукції експортується в 90 країн світу!

Прецизійні кондиціонери Tecnair LV розраховані на роботу в приміщеннях, де важливо постійно і точно підтримувати певну температуру і вологість повітря. Вони необхідні в центрах обробки даних, музеях, на телефонних станціях, в медичних і наукових центрах. Будучи більш складною системою ніж звичайний кондиціонер, кондиціонер Tecnair LV може підтримувати температуру повітря з точністю до 0,5 градуса і вологість з точністю до 2%. Його вентилятор в 3 рази потужніший, що дозволяє уникати в приміщенні застійних зон з теплим повітрям, неминучих при роботі побутових кондиціонерів.

Власний науково-технічний центр (один з найбільших в Європі) і співробітництво з Міланським Політехнічним Університетом дозволяють компанії впроваджувати інноваційні розробки в кліматичне обладнання для хірургічних палат, фармацевтичних лабораторій, систем комунікації та інших приміщень, де необхідно постійно і точно підтримувати заданий рівень температури і вологості.

Вся продукція сертифікована міжнародними та державними програмами, такими як ISO 9001, VDI, TUV, DMT, EUROVENT. Висококваліфікований персонал і передове програмне забезпечення гарантують високий рівень до- і післяпродажного обслуговування.

ПРЕЦИЗІЙНИЙ КОНДИЦІОНЕР G
Виробник: TECNAIR LV
Прецизійні кондиціонери Cерії G Застосування: Прецизійні кондиціонери серії G...
ПРЕЦИЗІЙНИЙ КОНДИЦІОНЕР H
Виробник: TECNAIR LV
Кондиціонери серії Н застосовуються для кондиціонування повітря в лікарнях, медичних і...
ПРЕЦИЗІЙНИЙ КОНДИЦІОНЕР P
Виробник: TECNAIR LV
Прецизійні кондиціонери Cерії P Застосування: Прецизійні кондиціонери серії P...
ПРЕЦИЗІЙНИЙ КОНДИЦІОНЕР R
Виробник: TECNAIR LV
Прецизійні кондиціонери Cерії R для великих центрів обробки даних. Міжрядна установка....