CMT CLIMA

Італійська компанія СМТ Clima розпочала свою діяльність в 1976 році, успадкувавши величезний досвід і знання, накопичені її засновниками в області виробництва і монтажу систем повітряного опалення.

Протягом багатьох років компанія СМТ Сlima зміцнила свій імідж - як виробник високоякісного обладнання для систем газового повітряного опалення приміщень різного призначення - від невеликих майстерень і складів до промислових підприємств, торговельних комплексів і стадіонів. Результатом постійного вдосконалення технологій і майстерності є створення сучасної, технологічно просунутої, передової продукції і виробничих процесів, які вносять новизну в область виробництва агрегатів для повітряного опалення.

З кожним днем ​​співробітники компанії розробляють все нові і нові рішення, що задовольняють вимогам навколишнього середовища і мінливості ринку. В результаті цього кожна серія устаткування, що випускається має свої унікальні особливості і гідності.

Моноблочні кондиціонери (Roof Top) вирішують завдання опалення і вентиляції взимку і завдання охолодження (кондиціонування) і вентиляції влітку. Вони можуть застосовуватися для будь-яких типів будівель значних обсягів - комерційних, промислових і в житловому будівництві. Ці установки характеризуються компактними розмірами, простотою монтажу, високоефективним нагріванням з мінімальними шкідливими викидами в атмосферу.

Агрегати повітряного опалення з водяним теплообмінником серії W служать для нагріву повітря у великих, середніх і малих промислових і комерційних приміщеннях. Залежно від версії вони можуть служити як в якості опалювальних, так і в якості охолоджувальних апаратів.

Компанія СМТ представляє серію модульних кліматичних установок невеликих розмірів серії IGEA, які можуть служити як в якості звичайного вентилятора, так і складної припливної установки.

ROOF-TOP Compact AMC
Виробник: CMT CLIMA
Серия Roof Top-ов «AMC COMPACT» - это моноблочные многофункциональные автономные...
ГАЗОВИЙ НАГРІВАЧ X
Виробник: CMT CLIMA
Серия X -  ВОЗДУХООБРАБАТЫВАЮЩИЕ УСТАНОВКИ СЕРИИ X Генераторы горячего воздуха серии X, а...
ТЕПЛОВЕНТИЛЯТОР W
Виробник: CMT CLIMA
Загальні відомості: Настінні або стельові агрегати водяного опалення серії W Агрегати...
ГАЗОВИЙ НАГРІВАЧ G
Виробник: CMT CLIMA
Серия G – вертикальный воздухонагреватель внутреннего исполнения. Генераторы...
ГАЗОВИЙ НАГРІВАЧ GE
Виробник: CMT CLIMA
Серия GE - вертикальный воздухонагреватель наружного исполнения. Генераторы горячего...
ГАЗОВИЙ НАГРІВАЧ GO
Виробник: CMT CLIMA
Серия GO - горизонтальный воздухонагреватель внутреннего исполнения. Генераторы...
ГАЗОВИЙ НАГРІВАЧ GEO
Виробник: CMT CLIMA
Серия GEO – горизонтальный воздухонагреватель наружного исполнения. Генераторы...
ROOF-TOP Combi
Виробник: CMT CLIMA
Данная серия Roof Top-ов «COMBI» являет собой автономный, моноблочный,...