RHOSS

Компанія RHOSS S.p.a. - один з лідерів італійського і загальноєвропейського ринків з виробництва обладнання для систем центрального кондиціонування. Її продукція давно зарекомендувала себе в Європі як обладнання екстра-класу. Компанія, яка веде свою історію з 1968 року, в даний момент має виробничу площу в 50 000 м² на півночі Італії поруч з Венецією, де й розташоване все виробництво. Велика частина площ зайнята лініями по збірці холодильних машин всіх існуючих типів. Діапазон стандартно випускаємих чиллерів становить від 5 до 1630 кВт. Вся продукція, що випускається, крім обов'язкових європейських і українських сертифікатів, сертифікована EUROVENT, що підтверджує повну відповідність заявлених параметрів фактичним. Всі складальні лінії закінчуються тестовими камерами, де холодильні машини після завершення виробничого циклу повністю тестуються на відповідність їх параметрів робочим режимам.

У виробництві устаткування застосовуються кращі комплектуючі: навіть найдрібніші закуповувані компоненти проходять ретельний відбір. Багато в чому це стало можливим після будівництва компанією RHOSS в 2005 році другої за величиною в Європі випробувальної лабораторії площею 1000 м², яка вже в травні 2006 р пройшла сертифікацію EUROVENT, що дозволяє повністю довіряти всім результатами випробувань. Лабораторія має дві тестові камери для випробування фанкойлів і чиллерів потужністю від 40 до 1 500 кВт, дозволяє виробляти одночасні вимірювання таких параметрів, як температура, тиск, звукова потужність і багатьох інших із застосуванням більш 100 різних датчиків. Температурний діапазон, створюваний тестовою камерою, становить від -15 ° C до + 50 ° C. Завдяки цій лабораторії компанія RHOSS проводить велику кількість практичних досліджень, які готуються до випуску нових продуктів, так і використовуємих комплектуючих. Крім цього, дана лабораторія дозволяє компанії RHOSS розробляти спеціальні види холодильних машин за запитами від покупців.

Володіючи другою за величиною лабораторією в Європі, компанія веде активну наукову і дослідницьку діяльність спільно з провідними профільними інститутами Італії. RHOSS також є однією з небагатьох компаній на ринку центральних систем кондиціонування, здатних запропонувати споживачеві весь асортимент обладнання для центрального кондиціонування від одного виробника з єдиною маркою. Крім того, компанія RHOSS також виробляє фанкойли і вентиляційні установки.

Гарантія якості, високий рівень сервісу

Надійність продукції забезпечують постійні випробування і доскональне тестування, що дозволяє нам підтримувати високі стандарти якості. Все це підтверджується сертифікатом Vision 2000 і участю в програмі Eurovent, яка засвідчує характеристики нашої продукції.

У прагненні до постійного вдосконалення ми витрачаємо багато зусиль і вкладаємо великі кошти, зокрема, у втілення філософії «бережливого виробництва» в організації нашої компанії, що дозволяє нам бути більш конкурентоспроможними і оперативними в задоволенні вимог клієнтів.

Нарешті, високий рівень сервісу завжди був однією з наших головних цілей. Сервісна підтримка продукції гарантована службою RHOSS Smile Service завдяки висококваліфікованим технічним фахівцям, які зосереджені на потребах клієнтів. Кожен раз, коли ви вдихаєте чисте повітря, кондиційованих безпечної передовою системою, RHOSS з вами поруч.

БАГАТОЦІЛЬОВА СИСТЕМА EXP COMBY-FLOW EXP TXHEY 105÷112
Виробник: RHOSS
Особливості конструкції: Компресор: герметичний ротаційний спірального типу з...
ТЕПЛОВИЙ НАСОС COMBY-FLOW THHEY 105÷112
Виробник: RHOSS
ESEER з Adaptive Function Plus до 4,5 Суперкомпактні і безшумні моделі...
ТЕПЛОВИЙ НАСОС COMPACT-I MD TCAITY-THAITY 236÷260
Виробник: RHOSS
Переваги: Робота при температурі зовнішнього повітря до-15 ° C Виробництво...
ТЕПЛОВИЙ НАСОС COMPACT-I TCAITY-THAITY 117÷128
Виробник: RHOSS
Переваги: Робота при температурі зовнішнього повітря до 20 °C; Виробництво...
ТЕПЛОВИЙ НАСОС COMPACT-ID TCCITY-THCITY 117÷128
Виробник: RHOSS
Особливості конструкції: Компресор: герметичний ротаційний, спірального типу і...
БАГАТОЦІЛЬОВА СИСТЕМА EXP COMPACT-Y EXP MD TXAEY 133÷265
Виробник: RHOSS
Переваги: 3 ступені регулювання (мод. 245÷265.).; ESEER з програмою...
БАГАТОЦІЛЬОВА СИСТЕМА EXP COMPACT-Y EXP SM TXAEY 117÷130
Виробник: RHOSS
T.E.R.*до 6,72 Особливості конструкції: Компресор: герметичний...
ТЕПЛОВИЙ НАСОС COMPACT-Y MD TCAEY-THAEY 233÷265
Виробник: RHOSS
Особливості конструкції: Компресор: герметичний ротаційний, спірального типу,...